دسته بندی سایت دکتر علی منافی

آخرین دیدگاه ها

جراحی لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو چیست و به چه دلیلی انجام می گیرد؟ چه مدت زمان نتیجه این جراحی ادامه دارد؟ تاثیری که لیفت ابرو بر ظاهر و سن و سال فرد دارد، به هیچ عنوان از کسی پوشیده نیست. یک جراحی لیفت ابرو که با تکنیک درستی انجام گیرد، می تواند به بهبود چین و چروک عمیق و سطحی ناحیه پیشانی و خط اخم کمک کند و با اصلاح افتادگی ابروها، ظاهری شاداب تر و جوان تر برای فرد ایجاد کند. به بیان دیگر با کاهش خط اخم، چهره خندان تر دیده می شود.

در ادامه فیلمی از جراحی لیفت ابرو که توسط دکتر علی منافی در حال انجام است را مشاهده می کنید:

تجارب و نوآوری در جراحی لیفت ابرو

هدف اصلی در جراحی لیفت ابرو ایجاد ظاهری طبیعی برای بیماران است، در کنار آن ایمنی و عدم آسیب به اعصاب از دیگر اهداف مهم جراحی است. این موارد در درجه اول اهمیت قرار دارند. تکنیک های مختلفی برای انجام جراحی لیفت ابرو وجود دارد که از جمله آن ها می توان به جراحی اندوسکوپی لیفت ابرو اشاره کرد. در این نوع جراحی دوران نقاهت به مراتب کوتاه تر است و اسکار واضحی ایجاد نمی گردد. در مورد گزینه های در دسترس برای لیفت ابرو می توانید با فوق تخصص جراحی پلاستیک خود مشورت های لازم را داشته باشید.

جراحی لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو

لیفت ابرو یا پیشانی به نوعی جراحی گفته می شود که به کاهش چین و چروک و خطوط ریز در اطراف پیشانی و بین ابرو ها کمک می کند. این جراحی می تواند برای بالا کشیدن ابروهای شل و افتاده کمک کند و حالتی کمانی برای پلک بالایی ایجاد کند. با تغییر موقعیت پلک می توان ظاهری جوان تر برای فرد ایجاد نمود تا چهره شاداب تر و بشاش تر دیده شود. این جراحی تغییر بسیار چشمگیری در ظاهر فرد ایجاد می کند.

دکتر علی منافی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند و در انجام کلیه جراحی های پلاستیک بدن و صورت تجربه و تبحر بسیار بالایی دارند. در صورت تمایل به برقرای ارتباط می توانید با شماره های مطب 02188879941 و 02188879942 و 02188797882 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر می توانید به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

اکثر جراحی های لیفت پیشانی حدوداً 2 ساعت زمان می برند. بهتر است که از یک دوست یا همراه برای برگشتن به منزل و بعد از جراحی کمک بگیرید. همچنین توصیه می شود که در 24 ساعت اول بعد از جراحی یک همراه نزد فرد باشد.

در تکنیک های نواورانه جراحی لیفت ابرو که با نام اندوسکوپی لیفت ابرو شناخته می شود، کمترین اسکار ایجاد می شود و از سوی دیگر دوران نقاهت به مراتب کوتاه تر است. در این جراحی موهای قسمت بالای ابروها کنار زده می شود و 4 الی 5 برش بر روی جمجمه ایجاد می گردد که طول آن ها کوتاه است. در نتیجه اسکاری که ناشی از این جراحی ایجاد می شود، معلوم نیست و در زیر موها مخفی می شود.

منبع : https://www.theplasticsurgeryclinic.ca/surgical-procedures/face/brow-lift/

دکتر علی منافی جراح پلاستیک

دکتر علی منافی

دکتر علی منافی در اردبیل به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا آخر دبیرستان در آن شهر گذراند. در سال 1357 با کسب رتبه برتر کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و در سال 1367 فارغ التحصیل گردید و به دلیل رتبه ممتاز مستقیماً وارد دوره دستیاری جراحی (Residency) در دانشگاه شیراز شد و دوره دستیاری خود را از سال 1367 تا 1371 گذراند. به دلیل شناخت اساتید از ایشان از همان سال 1371 به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدند

دکتر علی منافی جراح پلاستیک و زیبایی
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRفارسی
تماس با پزشک