دکتر علی منافی 4 عملیه الانف 4 هزینه عمل بینی گوشتی
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

هزینه عمل بینی گوشتی

مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

هزینه عمل بینی گوشتی

مقدمه

جراحی بینی گوشتی دشوارتر است یا بینی استخوانی؟

هزینه جراحی بینی گوشتی چقدر است؟

جراحی بینی گوشتی تا چه میزان نتایج مطلوب و رضایت بخشی را به ارمغان می آورد؟

در این مقاله در چند بخش مجزا به موضوعاتی مربوط به جراحی بینی گوشتی پرداخته ایم. بخش هایی که در ادامه خواهید دید به گونه ای تنظیم و تدوین شده اند که بتواند پاسخ های دقیق و مبسوطی را به سوالاتی که در فوق مطرح گردید بیان کند.

اگر شما هم جزء آن دسته از کسانی هستید که علاقه دارید در زمینه جراحی بینی گوشتی مطالبی بیشتر بدانید و یا اینکه از ویژگی های بینی گوشتی و یا هزینه جراحی اطلاعاتی ندارید این مقاله را مطالعه کنید. زیرا که پاسخ های خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی

ویژگی های بینی گوشتی

ابتدائا پیش از آنکه وارد بحث جراحی شویم بهتر آن است که ویژگی هایی که بینی گوشتی دارد بیان کنیم تا شما بتوانید براساس آن نوع بینی خود را تشخیص دقیقی دهید. این موضوع کمک می کند تا شناختی دقیق تر نسبت به آناتومی بینی خود داشته باشید و نیز آنکه شرایط جراحی آن را در ذهن نگاه دارید.

بینی گوشتی، برخلاف بینی های استخوانی، از بافت منعطف تری برخوردار است. زیرا که بینی گوشتی از استخوان کمتری تشکیل شده است. بینی گوشتی پوستی ضخیم دارد و در اصطلاح می گویند بینی ساختاری کوفته ای دارد. در واقع اگر دقت کرده باشید بینی های استخوانی اسکلتی سخت تر دارد و نیز قوزی بر روی آنها قرار داد. اما بینی گوشتی این گونه نیست.

تجمیل الانف اللحمی

یکی از موضوعاتی که بسیاری از پزشکان بر این اتفاق نظر دارند این است که بینی گوشتی جراحی سخت تری نسبت به بینی استخوانی دارد. زیرا که پوست ضخیم تا حد زیادی حساسیت و دقت کار را افزایش می دهد.

در روند جراحی بینی گوشتی روش های مختلفی بکار گرفته می شود. از جمله اینکه گاها پزشکان از سوراخ بینی به مناطقی که باید دسترسی پیدا می کنند سپس مشکلات بینی را حل می کنند. ولی در شیوه ای دیگر که جراحی به روش باز است بینی کاملا باید برش خورده تا پزشکان بتوانند توده های اضافی در زیر بافت بینی را بردارند سپس بخیه بزنند.

میزان رضایت مندی از نتایج جراحی های بینی تا کنون بسیار زیاد بوده است. اما یک نکته مهم را باید در ذهن داشته باشید. اینکه بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی مدت زمان طولانی تری را به عنوان روند بهبودی به خود اختصاص می دهند. زیرا که کاهش تورم و التهاب بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی بیشتر طول می کشد. پس باید صبور باشید تا نتیجه درمان را مشاهده کنید.

تكلفة جراحة الأنف اللحمی

یکی از مهم ترین سولاتی که به کرّات از دختران و پسران جوان می شنویم این است که هزینه عمل بینی گوشتی چقدر است.

باید گفت جراحی بینی بسته به شرایط و معیارهایی متغیر است. بدین معنا که نمی توان گفت برای این عمل نرخ ثابتی وجود دارد. یکی از دلایلی که موجب شده است این جراحی هزینه ای ثابت نداشته باشد این است که این جراحی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و به نوعی جزء جراحی های غیر ضروری شمرده می شود.

الدکتور علی منافی اخصائی البلاستیکیه و التجمیلیه له خبره فی اجراء جمیع الجراحات التجمیل الجسم و الوجه. اذا ترغب فی الاتصال بنا اتصال علی الارقام العیاده 02188879941 او 02188879942 او 021888797882. الاینستاغرام الدکتور حالیا.

معیار ها و شرایطی که باعث می شود هزینه جراحی بینی متغیر باشد از این قرار است:

  1. مرکز درمانی و جراحی زیبایی؛

گاها مراکز درمانی ای که ما بر می گزینیم کاملا خصوصی هستند و یا اینکه از اعتبار زیادی برخوردارند. قطعا این نکته را تایید خواهید کرد که میزان اعتبار یک مجموعه درمانی و زیبایی به میزان موفقیت هایی که در کارنامه کاری آن مرکز وجود دارد وابسته است. بنابراین زمانی که شما به یک مرکز با کادری مجرب رجوع می کنید تا حد زیادی می توانید نسبت به نتیجه موفقیت آمیز درمان و جراحی امیدوار باشید. قطعا این مراکز در طول سال ها توانستند تجربه و مهارت زیادی را کسب کنند و همین مساله باعث می شود شما با دغدغه و نگرانی کمتری نسبت به جراحی اقدام کنید. بنا بر تمامی این مطالب پس قابل توجیه است که هزینه ای که دریافت می کنند قدری بیشتر از سایر مراکز کم تجربه و یا کم اعتبار باشد.

  1. میزان تخصص پزشک معالج

تخصص پزشک به هر میزان که افزایش داشته باشد قطعا شرایط بهتری را برای بیماران و روند درمانی آنها ایجاد می کند. پس عقلانی است که هزینه ای درخور دریافت کنند. پزشکی که فوق تخصص نوعی از جراحی ها است قطعا نتیجه ای موفق را برایمان پدید خواهد آورد.

  1. میزان مشکلات بینی و نقایصی که دارد

گاها به قدری جریان جراحی پیچیده است که پزشک باید برنامه ای برای روند درمان بریزد و با حساسیت زیادی در مسیر جراحی گام بردارد. بر همین اساس بسیار طبیعی می نماید که پزشک بسته به مشکلاتی که قرار است از ناحیه بینی شما برطرف کند هزینه ای مطابق با آن دریافت کند. البته این نکته باید در جلسات مشاوره و معاینات اولیه مشخص شود.

سخن آخر

در پایان به عنوان سخن پایانی این نکته را به عزیزان و همراهان همیشگی مان یادآور می شویم که برای انجام انواع مختلفی از جراحی ها حتما از پزشکانی کمک بگیرید که بهترین متخصص در حوزه کاری خودشان هستند. زیرا که اینان در طی سال ها تجربه توانستند مهارت های خوبی را در جریان جراحی کسب کنند و قطعا بهترین گزینه  برای سپردن روند جراحی به آنها هستند. قطعا جراحی بینی جزء مهم ترین جراحی های زیبایی است که باید در انتخاب پزشک بسیار محتاط و دقیق عمل کرد تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

بهترین جراح پلاستیک بینی

الدکتور علی منافی ولد في أردبيل وأكمل تعليمه حتى نهاية المرحلة الثانوية في تلک الحافظة. في عام 1978 ، التحق بجامعة شيراز للعلوم الطبية وحصل على أعلى مرتبة في امتحان القبول الوطني وتخرج في عام 1988. وبسبب مرتبته الممتازة ، التحق مباشرة ببرنامج الإقامة في جامعة شيراز وأمضى فترة إقامته من 1988 إلى 1992. . نظرا لعلم الأساتذة به ، تم تعيينهم أعضاء هيئة التدريس بجامعة شيراز للعلوم الطبية في عام 1992.

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 تعليق
إرسال تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

ستة عشر − عشرة =

Call Now Buttonتماس با پزشک
arالعربية