دکتر علی منافی 4 عملیه الانف 4 هزینه جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

هزینه جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

تا کی می خواهید با کانتور نواقص بینی را بپوشانید؟

قطعا اگر بینی شما به زعم خودتان زشت باشد بارها رو به روی آینه ایستاده اید و با انگشتان تان آن را به دلخواه شکل داده اید و از هر زاویه ای به آن نگرسته اید، در این میان این فکر را در سر چرخانده اید که ” اگر بینی من اینجوری بود چی می شد؟! “

شاید جراحی بینی برای شما تنها یک رویا نباشد و درصدد تحقق بخشیدن به آن باشید، در واقع نمی خواهید از قافله مدرنیسم به شکل امروزین عقب بمانید.

اما عوامل متعددی نظیر : ترس از برگشت بینی به حالت اول، ترس از نتیجه نامطلوب ، ترس از عوارض و حتی نگرانی از هزینه جراحی بینی، شما در اقدام به جراحی عقب کشیده باشد.

برای آشنایی بیشتر با الدکتور علی منافی می توانید فیلم زیر را مشاهده کنید:

ما در این مقاله به تشریح عوامل موثر در هزینه جراحی بینی همچنین چگونگی این جراحی محبوب خواهیم پرداخت. اگر متقاضی جراحی بینی هستید پیشنهاد می کنیم خواندن این مقاله را از دست ندهید:

عوامل تاثیر گذار بر جراحی بینی

انتخاب و اقدام به جراحی زیبایی بینی خود فرآیندی با اهمیت است، لذا توجه به برخی نکات می تواند در نتیجه دهی مثبت جراحی موثر باشد، از جمله:

نوع جراحی بینی

هزینه جراحی بینی به میزان قابل توجهی به نوع جراحی بینی که متقاضیان انتخاب می کنند وابسته است. برای مثال هزینه جراحی بینی طبیعی بی شک با جراحی بینی فانتزی متفاوت است. انواع جراحی بینی عبارت اند از:

لازم به ذکر است که در این همین قسمت این نکته را بیان کنیم که هزینه تجمیل الانف العظمی به دلیل ریسک کمتر و نتیجه دهی بهتر از جراحی بینی گوشتی _ که به دلیل ساختار استخوان بینی و نوع پوست منحصر به فرد این بینی از ریسک بالای جراحی برخوردار است،_ قدری کمتر خواهد بود.

برای محاسبه هزینه جراحی بینی عکس زیر را مشاهده کنید:

محاسبه هزینه جراحی بینی

محاسبه هزینه جراحی بینی

مضاف بر این افرادی که به جهت درمانی اقدام به جراحی بینی می کنند، هزینه متفاوتی را نسبت به افرادی که با هدف زیبایی جراحی بینی را انجام می دهند، پرداخت می کنند. این جراحی ها عبارت اند از:

  • عملیه انحراف الانف
  • جراحة الاورام الحميدة
  • جراحی شکستگی بینی

افرادی که پس از جراحی بینی به دلایل گوناگون با مشکلات تنفسی و یا مشکلات ظاهری بینی مواجه می شوند در صدد جراحی بینی ترمیمی بر می آیند، از این جهت نیز عملیه الانف می تواند هزینه های متفاوتی را برای افراد رقم بزند.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

أنواع جراحة الأنف

عامل دیگر که بر هزینه جراحی بین تاثیر گذاراست، انتخاب نوع جراحی یینی است. اگر شما خواننده عزیز خواستار جراحی بینی باشید، قطعا تا به این لحظه با سرچ در موتور های جستوجو گرد أنواع جراحة الأنف را شناخته اید چه بسا که انتخاب خود را نیز کرده باشید. همانطور که می دانید جراحی بینی را به دو صرت جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می دهند.

الدکتور علی منافی اخصائی البلاستیکیه و التجمیلیه له خبره فی اجراء جمیع الجراحات التجمیل الجسم و الوجه. اذا ترغب فی الاتصال بنا اتصال علی الارقام العیاده 02188879941 او 02188879942 او 021888797882. الاینستاغرام الدکتور حالیا.

این دو نوع جراحی را در ادامه توضیح مختصری خواهیم داد:

در این جراحی که مورد تایید اغلب جراحان پلاستیک است. لایه رویی بینی برداشته شده و با دستیابی به دید باز از استخوان و تیغه بینی جراحی صورت می گیرد. این جراحی به دلیل بر جای گذاشتن جای اسکار و کبودی گسترده تر مورد علاقه متقاضیان نبوده.

لجراحه الانف المغلقه

در جراحی بسته هیچ گونه برشی بر بینی فرد متقاضی ایجاد نشده و تنها از راه سوراخ های بینی جراح اقدام به بازسازی استخوان خواهد کرد. این جراحی به دلیل نبود دید کافی مورد تایید جراحان قرار ندارد. اما مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است.

هدف از جراحی بینی

در بسیاری از مواقع افراد خواهان تغییر بخشی از بینی خود هستند نه تمام آن . به این منظور که برخی تنها برای تغییر سایز سوراخ های بینی . بالا بردن نوک بینی و یا بازسازی انحنای بینی بدون جراحی به سراغ جراحان پلاستیک می روند. گرچه عنوان این جراحی ها به جراحی بینی اشتباه گرفته می شود، اما هر یک از این اقدامات نیز می تواند در هزینه های متقاضی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

انتخاب جراح بینی

یکی از مهمترین دلایلی که به بیشترین میزان بر هزینه جراحی بینی تاثیر گذار است. انتخاب أفضل جراح الانف تجميل ، است. این جراحی به دلیل گسترش روز افزونش موجب شده متقاضیان زیادی برای انجام آن به مطب متخصصین جراحی پلاستیک مراجعه کنند. از این رو پیدایش هزینه های متفاوت و نوسانات آن دور از ذهن نخواهد بود.

از دیگر عواملی که بر هزینه های جراحی بینی تاثیر گذارند می توان موارد زیر را نام برد:

  • هزینه بیهوشی
  • هزینه اتاق عمل و بیمارستان
  • هزینه های دارو های قبل و بعد از جراحی

نوسانات سالانه جراحی های بینی

حتما تا کنون متوجه تغییرات قیمت جراحی بینی به صورت سال به سال شده اید. تورم و هزینه خدمات حواشی جراحی بینی به صورت سالیانه تغییر خواهد کرد و این موجب عدم دستیابی به هزینه ثابت است. برای مثال هزینه جراحی بینی سال 99 با هزینه جراحی سال 98 بسیار متفاوت خواهد بود.

در ادامه به بررسی یک سوال متداول در جراحی بینی خواهیم پرداخت:

جراحی بینی با لیزر از حقیقت تا ادعا

امروزه بحث داغی مبنی بر جراحی بینی با لیزر بر سر زبان ها می چرخد که پرداختن به این موضوع نیز خالی از لطف نیست.

جراحی بینی با لیزر یک دروغ تبلغاتی بوده که تنها برای منحرف کردن اذهان متقاضیان جراحی بینی منتشر شده است. این نوع جراحی تنها برای از بین بردن نواقص پوستی بینی مورد استفاده قرار می گیرد و نمی توان از آن انتظار تغییر ساختار اساسی  بینی یعنی استخوان و غضروف ها را داشت.

بهترین جراح پلاستیک بینی

الدکتور علی منافی ولد في أردبيل وأكمل تعليمه حتى نهاية المرحلة الثانوية في تلک الحافظة. في عام 1978 ، التحق بجامعة شيراز للعلوم الطبية وحصل على أعلى مرتبة في امتحان القبول الوطني وتخرج في عام 1988. وبسبب مرتبته الممتازة ، التحق مباشرة ببرنامج الإقامة في جامعة شيراز وأمضى فترة إقامته من 1988 إلى 1992. . نظرا لعلم الأساتذة به ، تم تعيينهم أعضاء هيئة التدريس بجامعة شيراز للعلوم الطبية في عام 1992.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 تعليق
إرسال تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

ثلاثة عشر + سبعة عشر =

Call Now Buttonتماس با پزشک
arالعربية