دکتر علی منافی 4 عملیه الانف 4 اخصائی في الجراحة التجميلية و الجمالیة في طهران
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

اخصائی في الجراحة التجميلية و الجمالیة في طهران

مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

اخصائی في الجراحة التجميلية و الجمالیة في طهران

با گسترش روز افزون جراحی های زیبایی انتخاب أفضل جراح الانف تجميل ، قدری دشوار شده است.

این گسترش موجب ایجاد فضای رقابتی بین جراحان شده که برگزیدن یک جراح بین هزاران جراح را با مشکلات عدیده مواجه می کند. در این بین کم نیستند جراحانی که از این فضا استفاده کرده و با ارائه خدمات ارزان تر مراجعین را به مطب های خود دعوت می کنند. اما نتیجه ای که برای این بیماران حاصل می شود، چیزی جز الزام به جراحی های ثانویه و ترمیمی نیست. لذا افراد چه در حیطه درمانی و چه در حیطه زیبایی زمانی که به جراحی نیازمند می شوند، باید تمام تلاش خود را در زمینه یافتن بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک به خرج داده تا نتیجه را با ایجاد عوارض همراه نکرده و همچنین جراحی موفقیت آمیزی را تجربه کنند.

افراد باید توجه داشته باشند که انتخاب یک فوق تخصص جراح پلاستیک خوب می تواند تاثیر بی بدیلی در زندگی آن ها گذاشته و کیفیت زندگی آن ها را به طرز چشمگیری تحت تاثیر قرار دهد. لذا باید به این تاثیرات سرنوشت ساز اهمیت داده و تنها به عنوان یک جراحی ساده به آن ننگرند.

در ادامه این مقاله به چگونگی دستیابی به فوق تخصصان جراحی پلاستیک خوب ایران و همچنین به معیار انتخاب این جراحان خواهیم پرداخت:

چگونه می توان یک فوق تخصص جراحی پلاستیک را انتخاب کرد؟

 1. اولین و آسان ترین راه برای دسیابی به بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک سرچ نام این افراد در موتورهای جستوتوگر است. اغلب پزشکانی که در انجام جراحی های زیبایی فعال هستند در صفحات اینترنت فعالیت داشته و افراد می توانند به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنند.
 2. در حال حاضر در ایران انجمنی به نام انجمن جراحان پلاستیک تشکیل شده است که افراد می توانند با انتخاب یکی از این جراحان به راحتی جراحی های زیبایی و یا درمانی خود را به دستان آن ها بسپارند.
 3. یک روش دیگر نیز وجود دارد و آن مشاهده میزان رضایتمندی مراجعین به جراحان مختلف است با این روش متقاضیان جراحی پلاستیک می توانند ضمن مشاهده کیفیت جراحی ها رضایت مراجعین را جویا شده و با اطمینان خاطر جراح مورد نظر را انتخاب کنند.
اخصائی في الجراحة التجميلية و الجمالیة في طهران

اخصائی في الجراحة التجميلية و الجمالیة في طهران

خصوصیات بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

 1. اولین و مهمترین خصوصیت یک جراح پلاستیک خوب پیروی از اخلاق و اصول اخلاقی است. این اخلاق مداری در ترجیح سلامت بیمار بر منفعت اقتصادی جراح نمود پیدا می کند. یک جراح خوب باید در درجه اول سلامت عمومی بیمار را مد نظر گرفته و سپس به منافع خود از جراحی بیاندیشد.
 2. خصوصیت دیگر یک جراح خوب بهرمندی از دانش روزآمد دنیاست. بهترین جراحان زیبایی از قافله پیشرفت روز افزون علوم پزشکی جا نمانده و با پیدایش متود و روشی نوین در حیطه جراحی های زیبایی و درمانی دانش خود را به رزو می کنند.
 3. یک جراح پلاستیک خوب با در نظر گرفتن شرایط بیمار بهترین تصمیم را در انتخاب نوع و چگونگی جراحی اتخاذ می کند. برای مثال افرادی که بینی گوشتی دارند اما دغدغه برگشت پذیری به حال اول آن باعث می شود با تردید به جراحی بینی اقدام کنند؛ می توانند با مراجعه به جراح الأنف و مشورت درباره نتیجه نهایی جراحی بهترین تصمیم را بگیرند.
 4. جراح پلاستیک می بایست قبل و بعد از جراحی توصیه های لازم و ضروری را درباره چگونگی مراقبت ها به بیماران ارائه دهد و ارتباط خود را بعد از جراحی با بیماران قطع نکند.
 5. از دیگر خصوصیات یک جراح پلاستیک خوب مسئولیت پذیری در قبال نتیجه جراحی است. اغلب مراجعین بعد از برخی جراحی ها رضایت لازم را کسب نکرده و ملزم به مراجعه مجدد می شوند در این صورت جراح باید پذیرای مراجع بوده و در صورت ایجاد عوارض مسئولیت جراحی ترمیمی را بپذیرد.

جراحی هایی که فوق تخصصان جراحی پلاستیک انجام می دهند.

گاها برای مراجعین این اشتباه رخ می دهد که از برخی جراحان درخواست جراحی هایی را دارند که در حیطه تخصص آن ها نیست. در این صورت یا جراح با وجود نداشتن تخصص این جراحی را برای مراجع انجام می دهد و یا صادقانه عنوان می کند که این جراحی در حیطه فعالیت و تخصص او نبوده و مراجع کننده رابه پزشکی دیگر معرفی می کند. درحالت اول نتیجه جراحی هرقدر که ایجاد عوارض کند به مسئولیت خود مراجع بوده چراکه تحقیقات کافی را در انتنخاب جراح به عمل نیاورده است.

الدکتور علی منافی اخصائی البلاستیکیه و التجمیلیه له خبره فی اجراء جمیع الجراحات التجمیل الجسم و الوجه. اذا ترغب فی الاتصال بنا اتصال علی الارقام العیاده 02188879941 او 02188879942 او 021888797882. الاینستاغرام الدکتور حالیا.

اما اغلب فوق تخصصین جراحی پلاستیک جراحی هایی که به صورت فهرست وار در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد را انجام می دهند:

جراحی های ناحیه صورت

 • رینوپلاستی یا جراحی بینی ( تجمیل الانف اللحمی، جراحی بینی استخوانی )
 • جراحی درمانی بینی ( جراحی انحراف بینی، جراحی پولیپ بینی )
 • لیفت کامل صورت
 • مینی لیفت صورت
 • جراحی لیفت لب
 • اتوپلاستی یا جراحی گوش
 • لیفت پیشانی
 • لیفت ابرو
 • جوانسازی صورت با تزریقات فیلر و بوتاکس و چربی
 • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک

جراحی های اندام

 • براکیوپلاستی یا لیفت بازو
 • ژنیکوماستی یا جراحی سینه در مردان
 • شد الثدی
 • پروتز سینه
 • ماموپلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه
 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • لیفت ، لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم
 • لیفت ران
 • تزریقات چربی به نواحی فاقد چربی

متقضیان جراحی های نام برده میث توانند برای دست یابی به بهترین جراح در تمامی حوزه با سرچ نام جراحی بهترین جراح را بیابند. برای مثال اگر فردی درصدد انجام عملیه الانف است می تواند با سرچ جراح الأنف به راحتی پزشک خود را انتخاب کند.

هزینه جراحی های پلاستیک

هزینه تمامی جراحی های زیبایی مشمول استفاده از بیمه های درمانی نخواهد بود، لذا متقاضیان باید تمامی هزینه جراحی را متقبل شوند. اما اگر جراحی توجیه درمانی داشته باشد در صورت بیمه بودن فرد متقاضی امکان استفاده از خدمات درمانی بیمه مورد نظر وجود دارد. اما با این حال نمی توان تعرفه مشخصی را برای جراحی های پلاستیک در نظر گرفت، زیرا المان های بی شماری نظیر تخصص جراح، نوع جراحی، روشی که در جراحی ها استفاده می شود، هزینه های بیهوشی  و بیمارستان به صورت مستقیم در میزان هزینه جراحی پلاستیک تاثیرگذار است.

بهترین جراح پلاستیک بینی

الدکتور علی منافی ولد في أردبيل وأكمل تعليمه حتى نهاية المرحلة الثانوية في تلک الحافظة. في عام 1978 ، التحق بجامعة شيراز للعلوم الطبية وحصل على أعلى مرتبة في امتحان القبول الوطني وتخرج في عام 1988. وبسبب مرتبته الممتازة ، التحق مباشرة ببرنامج الإقامة في جامعة شيراز وأمضى فترة إقامته من 1988 إلى 1992. . نظرا لعلم الأساتذة به ، تم تعيينهم أعضاء هيئة التدريس بجامعة شيراز للعلوم الطبية في عام 1992.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 تعليق
إرسال تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

17 − 12 =

Call Now Buttonتماس با پزشک
arالعربية