دکتر علی منافی 4 عملیه الانف 4 جراحی کوچک کردن بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی کوچک کردن بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی کوچک کردن بینی

جراحی برای تغییر شکل بینی یکی از جراحی های بسیار محبوب است که برای کاهش یا افزایش سایز بینی انجام می گیرد. شکل نوک بینی، پل بینی و همچنین سوراخ های بینی و از سوی دیگر زاویه بین بینی و لب بالا در این جراحی تغییر می کند. گاهی اوقات حتی با جراحی بینی می توان به بهبود مشکلات تنفسی و درمان ناهنجاری های ساختاری بینی منجر شد. ولی تمرکز ما در این مقاله بر روش رینوپلاستی کاهشی یا همان جراحی کوچک کردن بینی است. با ما همراه باشید.

جراحی رینوپلاستی چیست؟

جراحی رینوپلاستی که با نام عمل بینی بیشتر شناخته شده است، به جراحی گفته می شود که به تغییر شکل بینی می انجامد. این جراحی جزو یکی از محبوب ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی است. با انجام رینوپلاستی می توان به اهداف زیر دست پیدا کرد:

  • کاهش یا افزایش سایز بینی
  • تغییر در شکل نوک بینی، پل بینی و یا سوراخ های بینی
  • تغییر زاویه بین بینی و لب بالایی
  • صاف کردن تیغه بینی ( تیغه ای است که در داخل بینی قرار دارد و دو مجرای بینی را از یکدیگر جدا می کند. ) به این جراحی سپتوپلاستی هم گفته می شود.
جراحی کوچک کردن بینی

جراحی کوچک کردن بینی

محدودیت هایی برای میزان تغییر بینی وجود دارد. نتیجه نهایی عملیه الانف بستگی به سایز بینی و شرایط سنی بیمار و نوع پوست وی دارد. مهم ترین نکته این است که بیمار با پزشک خود صحبت کند و هر دو طرف دیدی از ماجرا پیدا کنند. پزشک از خواسته های بیمار اطلاع پیدا کند و بیمار از شکل تقریبی که در نهایت برای بینی ایجاد می شود آگاه شود. همچنین ایجاد برخی اشکال برای بینی امکان پذیر نیست که بهتر است قبل از جراحی بینی به بیمار گفته شود. برای مثال شاید نتوان بینی را بیش از حد کوچک کرد. زیرا امکان دارد مشکلات تنفسی برای فرد به وجود آید.

الدکتور علی منافی اخصائی البلاستیکیه و التجمیلیه له خبره فی اجراء جمیع الجراحات التجمیل الجسم و الوجه. اذا ترغب فی الاتصال بنا اتصال علی الارقام العیاده 02188879941 او 02188879942 او 021888797882. الاینستاغرام الدکتور حالیا.

هدف از انجام جراحی کوچک کردن بینی

جراحی کوچک کردن بینی در اغلب موارد به دلایل زیر انجام می گیرد:

  • از بین بردن قوز بینی
  • کوچک کردن نوک بینی
  • کاهش طول بینی یا کاهش پهنای بینی
  • کوچک کردن پهنای بینی و سوارخ های بینی

استنتاج

جراحی کوچک کردن بینی یکی از متداول ترین اشکال جراحی بینی است. در حقیقت بسیاری از متقاضیان خواهان کوچک شدن بینی هستند. ولی باید بدانید که این جراحی دارای محدودیت های مشخصی است که باید به آن توجه کرد.

منبع: https://baaps.org.uk/patients/procedures/10/rhinoplasty_reduction

بهترین جراح پلاستیک بینی

الدکتور علی منافی ولد في أردبيل وأكمل تعليمه حتى نهاية المرحلة الثانوية في تلک الحافظة. في عام 1978 ، التحق بجامعة شيراز للعلوم الطبية وحصل على أعلى مرتبة في امتحان القبول الوطني وتخرج في عام 1988. وبسبب مرتبته الممتازة ، التحق مباشرة ببرنامج الإقامة في جامعة شيراز وأمضى فترة إقامته من 1988 إلى 1992. . نظرا لعلم الأساتذة به ، تم تعيينهم أعضاء هيئة التدريس بجامعة شيراز للعلوم الطبية في عام 1992.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 تعليق
إرسال تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

17 + 15 =

Call Now Buttonتماس با پزشک
arالعربية