دکتر علی منافی 4 عملیه الانف 4 عملیه الانف الفانتیسیه
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

عملیه الانف الفانتیسیه

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

عملیه الانف الفانتیسیه

بینی ستون چهره است و در مرکز صورت نقش اصلی را در استایل یک چهره ایفا می کند. به همین دلیل در دوران حاضر، شاهد وفور جراحی بینی در بین مردم به خصوص در میان زنان و دختران جوان هستیم که اندک اندک گرایش به آن در میان مردان جوان نیز در حال افزایش است.

غیر از وضعیت های خاص که ممکن است برای بینی افراد پیش بیاید مانند شکستگی، یا انحراف مادر زادی و پولیپ بینی، در حالت عادی نیز افراد ممکن است از وضعیت بینی گوشتی یا بینی استخوانی خود راضی نباشند. در اینکه زیبایی بینی تا چه حد در چهره افراد مهم است و بینی زیبا صورت انسان را زیباتر می کند شکی نیست. امروزه انتخاب شکل نهایی بینی برای افرادی که به دنبال زیبایی بینی خود هستند یک چالش محسوب می شود.

یکی از اَشکال پر طرفدار بینی حالت فانتزی یا عروسکی است که نوع بسیار جذاب و در عین حال ظریف است که ایجاد آن نیاز به مهارت بالای متخصص و جراح زیبایی بینی دارد. البته این نوع روش جراحی می تواند عوارض زیادی داشته باشد و معمولاً در بسیاری موارد برای بیمار انجام نمی گیرد.

عملیه الانف الفانتیسیه

عملیه الانف الفانتیسیه

بینی فانتزی چیست؟

زمانی که زاویه بین نوک بینی و نوک لب بالایی 90 تا 100 درجه باشد با یک بینی سربالا یا عروسکی یا فانتزی مواجه هستیم. اگر این زاویه از 105 بیشتر شد آنوقت با بینی خوکی مواجه خواهیم بود. بینی فانتزی نسبت به بینی معمولی به میزان بیشتری باریک و کوچکتر است.

عمل بینی عروسکی

افرادی می توانند به بینی فانتزی فکر کنند که بینی گوشتی ندارند. چون اگر بینی شما استخوانی باشد می توان با جراحی آن را به یک بینی فانتزی تبدیل کرد. در کل موارد متعدد زیادی در این جراحی باید مورد نظر قرار گیرد. پس اگر قصد عملیه الانف عروسکی دارید حتما باید به یک پزشک زیبایی متخصص با مهارت بسیار بالا مراجعه کنید چون کوچکترین ایرادی در بینی شما چه از نظر بزرگی و کوچکی و زیبایی آن و چه از نظر عملکرد بینی در تنفس و دیگر وظایف طبیعی آن می تواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند.

الدکتور علی منافی اخصائی البلاستیکیه و التجمیلیه له خبره فی اجراء جمیع الجراحات التجمیل الجسم و الوجه. اذا ترغب فی الاتصال بنا اتصال علی الارقام العیاده 02188879941 او 02188879942 او 021888797882. الاینستاغرام الدکتور حالیا.

بعد از عمل بینی فانتزی چکار باید کرد؟

پس از انجام عمل بر روی بینی شما یک اسپیلنت قرار داده می شود. در نتیجه نباید تا مدتی صورت خود را خیس کنید زیرا اسپیلنت را شل می کند. باید از دستمال مرطوب استفاده کنید.

  • فعالیت سنگین و ورزش و قرار گرفتن در معرض مواد آلرژی زا ممنوع است.
  • غذای سفت نخورید که با جویدن سخت باعث آسیب رساندن به بافتهای تغییر یافته بینی می شوید.
  • از خندیدن خمیازه کشیدن و صحبت کردن پرهیز کنید.
  • سرتان در هنگام خواب از بدنتان زاویه30 درجه داشته و رو به بالا باشد.
  • مصرف دخانیات و الکل پس از جراحی و حتی قبل از آن ممنوع است.

به طور کلی عمل بینی یکی از شیوه های درمان عوارض و اختلالات بینی نیز محسوب می شود و صرفا برای زیبایی نیست. ممکن است در اثر ضربه بینی آسیب ببیند و شما نیاز به جراحی شکستگی بینی داشته باشید. یا برای درمان پولیپ یا انحراف استخوان بینی، نیاز به عمل جراحی باشد. حال می توان عمل های درمانی را با زیبایی تلفیق کرد که اکثراً به این موضوع اقبال نشان می دهند.

بهترین جراح پلاستیک بینی

الدکتور علی منافی ولد في أردبيل وأكمل تعليمه حتى نهاية المرحلة الثانوية في تلک الحافظة. في عام 1978 ، التحق بجامعة شيراز للعلوم الطبية وحصل على أعلى مرتبة في امتحان القبول الوطني وتخرج في عام 1988. وبسبب مرتبته الممتازة ، التحق مباشرة ببرنامج الإقامة في جامعة شيراز وأمضى فترة إقامته من 1988 إلى 1992. . نظرا لعلم الأساتذة به ، تم تعيينهم أعضاء هيئة التدريس بجامعة شيراز للعلوم الطبية في عام 1992.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 تعليق
إرسال تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

أربعة × اثنان =

Call Now Buttonتماس با پزشک
arالعربية