دکتر علی منافی 4 عملیه الانف 4 بهترین جراح بینی گوشتی کیست؟
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

بهترین جراح بینی گوشتی کیست؟

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

بهترین جراح بینی گوشتی، پزشک متخصصی است که زبردستانه با توجه به تجربیاتی که در امر جراحی بینی دارد و بهره گیری از متد روز علمی جراحی بینی و نیز شناخت تناسبات صورت و اصول زیبایی شناسی، بتواند نتیجه مطلوب فردی که تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته است را حاصل نماید.

از آن جایی که در نوک بینی های گوشتی پوستی چرب و بسیار ضخیم و غضروفی با بافت ضعیف و ظریف قرار دارد، جراحی پلاستیک بینی های گوشتی دشوار است. به بیان دیگر باید گفت، یکی از سخت ترین جراحی های پلاستیک بینی عمل بینی گوشتی است.

البته ناگفته نماند که به کارگیری اصطلاح بینی گوشتی در خصوص این مدل از بینی ها، لفظی اشتباه است. چرا که این مدل از بینی ها دارای عضلات گوشتی نمی باشند و گاهی ضخامت پوست شان به واسطه وجود غدد چربی زیاد و منافذ باز، به حدی است که در برخی از موارد حتی غضروف بینی به راحتی قابل لمس نیست.

نقش جراح در انجام عمل بینی گوشتی

نقش جراح در انجام عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی بسیار اساسی و تعیین کننده است.

گرفتن نتیجه مطلوب از عمل تجمیل الانف اللحمی ارتباط مستقیمی با انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی دارد.

جراح بینی، پزشکی است که تخصص و مهارتش را با در نظر گرفتن نوع و ساختار بینی در راستای اصلاح ایرادات فرمی بینی و زیبایی بخشیدن به آن با توجه به تناسبات صورت به کار گیرد.

در ادامه یادداشت به معرفی ویژگی های بهترین جراح پلاستیک بینی گوشتی خواهیم پرداخت.

خصوصیات بهترین جراح بینی گوشتی

  • در نظر گرفتن سلامت بیمار، فارغ از مسائل مالی، همواره مهم ترین اصلی است که بهترین جراح بینی گوشتی به عنوان دستور کار خود قرار خواهد داد.
  • بهترین جراح بینی گوشتی باید بتواند بین بینی و سایر اجزای صورت تناسب لازم را به لحاظ فرم و اندازه ایجاد کند و از طرفی، فرم نهایی بینی را پس از عمل به صورت کاملا متقارن، شکل دهد.
  • بهترین جراح بینی گوشتی، علاوه بر در نظر گرفتن اصول استاندارد زیبایی شناسی، باید مشکلات بینی را به نحوی که مورد رضایت بیمار نیز باشد رفع نماید؛ مگر آنکه خواسته بیمار در مورد تغییرات بینی اش به نحوی باشد که به سلامتی اش آسیب بزند و یا دچار مشکلات تنفسی و عوارض بعد از عمل گردد. در این صورت جراح پلاستیک نباید خواسته بیمار را عملی سازد.
  • پس از عمل جراحی پلاستیک بینی باید عملکرد تنفسی بیمار دچار مشکل نشود. بهترین جراح بینی گوشتی باید هنگام انجام مشاوره پیش از عمل توضیحات لازم را در این خصوص نیز به مراجعه کننده اش ارائه دهد.
  • استفاده از تکنیک های روز دنیا و بهره گیری از پیشرفته ترین متد علمی برای جراحی از جمله دیگر ویژگی های بهترین پزشک جراح بینی گوشتی است.
بهترین جراح بینی گوشتی

نمونه کار جراحی بینی

نتیجه انتخاب بهترین جراح بینی

در صورتی که برای انجام عمل جراحی پلاستیک بینی، یک جراح خوب و زبده را انتخاب نکنیم، پس از عمل ممکن است دچار عوارض بسیاری از قبیل مشکلات تنفسی، نازیبایی فرم بینی پس از عمل و.. شویم. حتی در برخی موارد ممکن است به عمل های مجدد و صرف هزینه های فراوان، نیاز پیدا کنیم.

در ادامه این یادداشت به معرفی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در ایران خواهیم پرداخت.

دکتر علی منافی جراح پلاستیک، یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در ایران است که با توجه به سوابق درخشان وی در زمینه امر جراحی پلاستیک، مراجعین بسیار زیادی با اطمینان و اعتماد کامل، عمل جراحی بینی شان، حتی عمل های جراحی سختی مانند عمل جراحی بینی گوشتی را به وی می سپارند.

بهترین جراح پلاستیک بینی

الدکتور علی منافی ولد في أردبيل وأكمل تعليمه حتى نهاية المرحلة الثانوية في تلک الحافظة. في عام 1978 ، التحق بجامعة شيراز للعلوم الطبية وحصل على أعلى مرتبة في امتحان القبول الوطني وتخرج في عام 1988. وبسبب مرتبته الممتازة ، التحق مباشرة ببرنامج الإقامة في جامعة شيراز وأمضى فترة إقامته من 1988 إلى 1992. . نظرا لعلم الأساتذة به ، تم تعيينهم أعضاء هيئة التدريس بجامعة شيراز للعلوم الطبية في عام 1992.

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 تعليق
إرسال تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

1 × 1 =

Call Now Buttonتماس با پزشک
arالعربية