دکتر علی منافی 4 عملیه الانف 4 بهترین جراح بینی در تهران
[wtr-time]

آخرین دیدگاه ها

بهترین جراح بینی در تهران

برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران باید در ابتدا مطمئن باشید که جراح، دارای مدرک معتبری است و تجربه جراحی بینی را داشته باشد. همچنین باید دوره های درسی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد. برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

معرفی دکتر علی منافی

بهترین-جراح-بینی-در-تهران

رزومه دکتر علی منافی

ولد الدكتور علي منافی في مدینه أردبيل وأنهى دراسته فی الثانويه في تلك المدينه. دخل جامعة شيراز للعلوم الطبيه مع امتحان القبول بالجامعة بدرجه عالیه فی عام 1977. بسبب معرفه الأساتذة به ، تم تعیینه كعضو في جامعة شيراز للعلوم الطبية منذ عام 1992.

بینی به طور برجسته روی صورت می‌نشیند و عامل اصلی هماهنگی و تعادل چهره فرد است. علاوه بر این، بینی با مرطوب کردن و گرم کردن هوا، نقش مهمی در سلامت راه‌های هوایی ایفا می‌کند. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی مهم‌ترین تصمیم در رینوپلاستی است. بسیاری از جراحان، رینوپلاستی را یکی از سخت‌ترین رشته های جراحی زیبایی می دانند. برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن، یافتن بهترین جراح بینی در تهران، برای شما ضروری است.

دسترسی سریع به مطالب

در صورتی که فرصت کافی برای خواندن مقاله را ندارید، به پادکست زیر گوش دهید.

چرا انتخاب بهترین جراح بینی در تهران اهمیت زیادی دارد؟

مانند دانه های برف، هیچ دو بینی شبیه هم نیستند. بینی ما هم از نظر ظاهر خارجی و هم از نظر ساختار داخلی و آناتومی منحصر به فرد است. بنابراین هنگام انتخاب جراح برای انجام عمل زیبایی بینی بسیار مهم است که پزشک تخصص و تجربه خاص جراحی بینی را داشته باشد. شما یک جراح می‌خواهید که همه چیز را دیده باشد و بتواند در زمان جراحی شما به راحتی از پس هر مجموعه‌ای از چالش‌های آناتومیکی بربیاید.

با توجه به پیچیدگی عمل عملیه الانف، رسیدن به یک نتیجه خوب نیازمند تجربه زیادی است. شما باید بتوانید عکس های بسیاری از قبل و بعد از عمل های جراحی انجام شده توسط جراح را ببینید. این به شما کمک می کند سبک و سازگاری نتایجی که می توانید انتظار داشته باشید را درک کنید.

انتخاب جراح مناسب می تواند دشوار و طاقت فرسا باشد، اما مهم ترین تصمیم است. متأسفانه، اکثر بیماران نمی دانند چگونه جراحان زیبایی را ارزیابی کنند تا تشخیص دهند که آیا جراحان زیبایی مناسب هستند یا خیر.

بهترین جراح بینی باید هم در جراحی قسمت عملکردی بینی و هم در قسمت زیبایی آموزش دیده و باتجربه باشد.

در حالی که اینترنت مدت‌ها منبع اطلاعات پزشکی بوده است، اخیرا  برای مشاوره‌های خصوصی آنلاین بیمار و پزشک مورد استفاده قرار گرفته است. خدمات پزشکی آنلاین بعد از کرونا در سراسر جهان به سرعت در حال رشد هستند. درک اینکه یک مشکل سلامتی دارید که نیاز به مراقبت و درمان پزشکی دارد، می‌تواند باعث اضطراب شود. به نظر می‌رسد به جای مراجعه به پزشک و توصیف علائم خود برای دریافت درمان، مراجعه آنلاین به پزشک برای هر نوع مشاوره دوره ای یک گزینه عالی در حال حاضر است.

برای این منظور، سامانه جامع آنلاین پزشکی ماوراطب امکان دسترسی و برقراری ارتباط راحت و سریع با پزشکان متخصص و فوق تخصص را در همه شهرها امکان پذیر کرده است.

ماوراطب دکتر علی منافی

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

برای انتخاب بهترین جراح بینی باید به چند مورد توجه لازم را داشت، تا مشکلی در طول عمل برای بیمار پیش نیاید، برخی از شرایط انتخابی شامل:

با دوستان خود مشورت داشته باشید

پرسیدن از دوستان و آشنایان خود، یکی از کارهای مهمی است که باید قبل از تصمیم گیری در مورد یک جراح زیبایی خاص بینی انجام دهید. دوستان شما می توانند تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذارند و به شما بگویند دقیقا به چه چیزی توجه کنید. ممکن است جنبه هایی از روش وجود داشته باشد، که شما به آن توجه نکرده اید، اما دوستانتان می توانند به شما کمک کنند تا تمام جنبه های مهم این روش را درک کنید.

پرسیدن از دوستانی که قبلا از بیماران جراح انتخابی شما بوده اند، می توان مفید باشد، زیرا به شما ایده ای در مورد مهارت های ارتباطی و رفتاری جراح می دهد. مهم است جراحی را انتخاب کنید که با شما ارتباط برقرار کند و به شما گوش دهد. اگر آن ها همچنان نظرات خود را بیان می کنند و به شما زمان کافی برای بیان انتظارات و اهداف خود برای این روش نمی دهند، ممکن است انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

توجه به عکس های قبل و بعد جراح

قبل از تصمیم گیری در  مورد یک جراح خاص، باید به تصاویر بیمارانی که آنها را عمل کرده اید، نگاه کنید. پیدا کردن این تصاویر بسیار آسان است، زیرا اغلب در وبسایت جراح قرار دارد. تصاویر قبل و بعد، مهارت های جراح را به شما نشان می دهد، نه تنها در انجام عمل، بلکه به خوبی جای زخم را پنهان می کند.

وقتی به این عکس ها نگاه می کنید، سعی کنید تصاویر قبل و بعد را پیدا کنید که کاملا شبیه شکل و ساختار بینی شما هستند. دیدن عکس ها به شما توانایی های جراح را در مورد شکل و ساختار بینی به شما نشان می دهد.

نظرات آنلاین آن ها را از بیماران گذشته بخوانید

خواندن نظرات و توضیحات آنلاین مانند صحبت با بیماران قبلی جراح است که انتخاب کرده اید. این به شما بیشتر در مورد شخصیت  و رفتار جراح قدرت انتخاب می دهد. جراحی را که انتخاب می کنید نه تنها  شما را جراحی  می کند، بلکه باید قبل از عمل برای مشاوره و پیگیری های بعد از عمل نیز مراجعه کنید. اگر جراح مهارت های ارتباطی ضعیفی دارد و در بررسی ها ذکر شده است، بهتر است جراح جدیدی پیدا کنید، زیرا تمام جنبه های جراحی شما به یک اندازه مهم هستند و باید به درستی انجام شوند.

یک جراح خوب باید به شما این احساس را بدهد که شنیده می شوید و تمام اطلاعات مربوط به عمل را به روشی که شما درک می کنید، در اختیار شما قرار دهد.

بهترین-جراح-بینی-
بهترین-جراح-بینی-در-تهران

برای مشاهد عکس های بیشتر می توانید به الاینستاغرام الدکتور دکتر علی منافی مراجعه کنید.

ویژگی بهترین جراح بینی در تهران

یک جراح بینی خوب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • • جراح شما باید ایمنی و رفاه شما را در اولویت قرار دهد.
 • • بدون استفاده از اصطلاحات پزشک که بیمار قادر به درک آن نیست، با بیمار ارتباط برقرار می کند.
 • • به بیمار کمک می کن تا اهمیت هماهنگی اجزای صورت را درک کند.
 • • همواره در حال یادگیری روش های جدید جراحی بینی است.

جراحی بینی در یک نگاه

مواردتوضیح کوتاه
نامجراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
هدفرفع عیوب ظاهری و عملکردی بینی
تخصص پزشکمتخصص گوش، حلق و بینی یا چراح پلاستیک
سن عمل جراحی۱۷ تا ۶۰ سال
مدت زمان جراحیباتوجه به نوع بینی و روش جراحی متفات است. ولی تقریبا بین ۱.۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت
ریکاوری۲ هفته
عوارض احتمالیتورم و کبودی، خونریزی جزئی، ایجاد مشکلات تنفسی در مراجعه به مراکز نامعتبر
مشاهده نتیجهبعد از ۶ تا ۱۲ ماه

جزئیات عمل بهترین جراح بینی در تهران

عمل بینی معمولاً 3 تا 4 ساعت طول می کشد تا عملی دقیق انجام شود. جراحی شامل دستکاری غضروف و استخوان بینی برای بازسازی شکل بینی می‌شود. در صورت لزوم، ممکن است از پیوند بینی برای کانتورینگ مجدد استفاده شود. اگر نمایه ضعیف باشد، پزشک ممکن است جراحی کاشت چانه را همزمان با رینوپلاستی توصیه کند تا هماهنگی و تعادل بهینه صورت فراهم شود. قبل از جراحی، پزشک باتوجه به نوع تغییراتی که باید ایجاد شود، رینوپلاستی باز یا بسته را انتخاب می‌کند.  روش جراحی باز را در این بخش مقاله توضیح می‌دهیم. اما برای مطالعه بیشتر در مورد روش بسته، به صفحه جراحة الأنف المغلقة حالیا.

کانال آپارات دکتر علی منافی

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

دکتر علی منافی، فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک، بهترین انتخاب برای جراحی بینی در تهران است. او به دلیل جراحی پلاستیک صورت،بدن و تخصص جراحی سر و گردن شهرت جهانی دارد.

با ملاقات و مشاوره با دکتر علی منافی، بیمار می‌تواند با رویکرد کل نگر خود نسبت به جراحی بینی آشنا شود. دکتر علی منافی بینش‌هایی را در مورد جراحی بینی به اشتراک می گذارد و تعیین می‌کند که آیا بیمار او کاندیدای خوبی برای درمان است یا خیر. همچنین دکتر از نزدیک با بیمار خود همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که او از جراحی زیبایی بینی خود رضایت دارد.

دکتر علی منافی مشاوره حضوری در مطب خود، بالاتر از میدان ونک، و مشاوره مجازی از طریق سامانه فوق تخصصی پزشکی آنلاین ماوراطب را به افرادی که قصد جراحی بینی دارند ارائه می‌دهد.

مهارت و تخصص او، همراه با رفتار اصیل، دلسوزانه و توانایی واقعی برای برقراری ارتباط با خواسته‌های بیمارانش، باعث شده تا دکتر علی منافی در بین بهترین عمل های بینی در تهران و ایران شهرت داشته باشد.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
پیام شما با موفقیت ارسال شد!
پیام خود را مجددا ارسال کنید.
دکتر علی منافی بهترین جراح بینی در تهران

استنتاج

برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران، نظرات دوستان و خانواده خود را بپرسید و به عکس های قبل و بعد بیماران توجه لازم را داشته باشید.

الأسئله المتداوله

دکتر علی منافی جراح پلاستیک

الدکتور علی منافی

دکتر علی منافی در اردبیل به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا آخر دبیرستان در آن شهر گذراند. در سال 1357 با کسب رتبه برتر کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و در سال 1367 فارغ التحصیل گردید و به دلیل رتبه ممتاز مستقیماً وارد دوره دستیاری جراحی (Residency) در دانشگاه شیراز شد و دوره دستیاری خود را از سال 1367 تا 1371 گذراند. به دلیل شناخت اساتید از ایشان از همان سال 1371 به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدند

دکتر علی منافی جراح پلاستیک و زیبایی
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

5 التعليقات
 1. بینی من گوشتی هستش، می خواستم ببینم دوباره برمیگرده و اینکه هزینه عمل چقدره؟

  الرد
  • دوست عزیز باید معاینه بشید در درجه اول، ولی تمام جراحی های بینی گوشتی که تا الان انجام دادیم، همگی برگشت ناپذیر بودند. برای هزینه هم تو همون جلسه مشاوره به شما اطلاع میدیم

   الرد
 2. من دلم میخواد بینیمو عمل کنم از طرفی هم باید باردار بشم، بهتره قبل بارداری عمل کنم یا قبلش؟ ممنون میشم جواب بدید

  الرد
 3. من بینیمو قبلا عمل کردم ولی اصلا از فرمش راضی نیستم، دکتر جان شما عمل ترمیمی هم انجام میدید؟

  الرد
  • اول معاینه میشید دوست عزیزم، تا از علت ناراضی بودن فرم بینی تون بااطلاع بشیم، از طرفی حدود 1 سال از عمل بینی قبلی شما باید گذشته باشه. ولی در کل بله، جراحة الأنف الترميمية او الثانویه هم انجام میدیم.

   الرد
إرسال تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

arالعربية
Call Now Buttonتماس با پزشک