دکتر علی منافی 4 جراحی بینی 4 کبودی اطراف چشم ها بعد از رینوپلاستی
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کبودی اطراف چشم ها بعد از رینوپلاستی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کبودی اطراف چشم ها بعد از رینوپلاستی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی از مهم ترین و شایع ترین جراحی های زیبایی است که این روزها کمتر کسی است که در این زمینه اطلاعات چندانی نداشته باشد.

جراحی زیبایی بینی علیرغم اینکه نتایج مثبت و مزایای زیادی در پی دارد اما همچنان با عارضه ها و پیامد هایی همراه است که طبیعی و موقتی است اما باید مراقبت های خاصی را داشت تا روند بهبودی به بهترین شکل به انتها برسد.

در ادامه در بخش های مختلفی به جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی خواهیم پرداخت و محوری ترین مبحث این مقاله کبودی اطراف چشم ها بعد از رینوپلاستی خواهد بود.

رینوپلاستی

در طی این جراحی تمامی مشکلاتی که در ناحیه بینی وجود دارد از بین می رود. برای مثال کسانی که از پهنای بینی خود رضایت ندارند یا کسانی که بینی شان دارای قوز است یا کسانی که لوله های بینی بزرگی دارند با انجام جراحی بینی رینوپلاستی می توانند تمامی مشکلاتی که با آن درگیر هستند را بهبود بخشند.

جراحی با برش هایی در نواحی خاصی از بینی انجام می شود که باید با دقت و وسواس زیادی انجام شود تا نتیجه مطلوبی به همراه داشته باشد.

در نهایت با بخیه هایی که روی بینی زده می شود روند جراحی به پایان می رسد.

هزینه جراحی بینی رینوپلاستی

جراحی بینی از جمله جراحی هایی است که باید ابتدائا معاینات لازم انجام شود سپس هزینه جراحی تعیین شود. در برخی از افراد جراحی بینی از پیچیدگی هایی برخوردار است که تا حدی روند کار را دشوارتر می کند از این رو در این موارد هزینه هایی که دریافت می شود با مواردی که کار جراح ساده تر است متفاوت خواهد بود.

البته این نکته را فراموش نکنید که میزان تخصص پزشک جراح بینی رینوپلاستی نیز از عوامل افزایش یا کاهش هزینه جراحی بینی رینوپلاستی خواهد بود.

کبودی اطراف چشم ها بعد از رینوپلاستی

جراحی بینی یا رینوپلاستی چه عوارضی در پی دارد؟

  • کبودی و تورم در اطراف چشم ها
  • خونریزی از بینی
  • درد و ناراحتی

کبودی اطراف چشم ها بعد از جراحی رینوپلاستی

از مهم ترین سوالاتی که بسیاری از زنان و دختران جوان می پرسند این است که کبودی اطراف چشم ها بعد از جراحی بینی تا چه مدت زمانی باقی می ماند؟

واقعیت این است که اثر این کبودی مدت زمان ثابتی ندارد.

در واقع میانگین کبودی اطراف چشم تقریبا تا دو هفته است. در این دوره شدت کبودی زیاد است اما در طول این مدت کم کم میزان کبودی کاهش پیدا می کند.

البته دوام این کبودی در افراد مختلف نیز متغیر است. در برخی از افراد کبودی بعد از مدت زمانی کوتاه از بین می رود تا اینکه کاملا محو می شود اما در برخی از موارد افراد مدت زمان طولانی تری را برای کاهش کبودی باید طی کنند.

بنابراین نباید تصور کنید که دوام این کبودی بعد از جراحی رینوپلاستی در شما همان روندی را طی خواهد کرد که دوست، فامیل یا آشنای شما بعد از جراحی بینی طی کرده است.

برای بهبودی وضعیت کبودی می توانید از انواع کمپرس های سرد استفاده کنید تا روند تسریع پیدا کند.

دکتر علی منافی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند و در انجام کلیه جراحی های پلاستیک بدن و صورت تجربه و تبحر بسیار بالایی دارند. در صورت تمایل به برقرای ارتباط می توانید با شماره های مطب 02188879941 و 02188879942 و 02188797882 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر می توانید به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

نتیجه گیری

خاتمه سخن ما قطعا هشداری خواهد بود که در زمینه جراحی بینی رینوپلاستی خواهیم داشت.

اگر به هر دلیلی علاقه دارید که دست به جراحی های زیبایی علی الخصوص جراحی زیبایی بینی بزنید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که از بهترین جراحانی که در این زمینه سابقه کاری دارند و دارای پرونده کاری قابل قبولی هستند کمک بگیرید. انتخاب آگاهانه منجر به موفقیت در نتیجه جراحی می شود و قطعا با رضایت شما همراه خواهد بود.

خوش بختانه بسیاری از پزشکان  جراحی بینی رینوپلاستی با توجه به مهارت و دانشی که دارند می توانند بخش عمده ای از نگرانی های ما را در زمینه عوارض جراحی بینی از بین برده و بهترین نتایج را رقم بزنند.

بهترین جراح پلاستیک بینی

دکتر علی منافی در اردبیل به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا آخر دبیرستان در آن شهر گذراند. در سال 1357 با کسب رتبه برتر کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و در سال 1367 فارغ التحصیل گردید و به دلیل رتبه ممتاز مستقیماً وارد دوره دستیاری جراحی (Residency) در دانشگاه شیراز شد و دوره دستیاری خود را از سال 1367 تا 1371 گذراند. به دلیل شناخت اساتید از ایشان از همان سال 1371 به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدند.

برچسب ها:

دسته بندی سایت دکتر علی منافی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

Call Now Buttonتماس با پزشک
fa_IRفارسی