دکتر علی منافی 4 لاغری و پیکر تراشی 4 هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو در سال 1403 چقدر است؟

دسته بندی سایت دکتر علی منافی

آخرین دیدگاه ها

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو در سال 1403 چقدر است؟

قبل از اقدام به عمل لیپوماتیک شکم و پهلو سوالات زیادی درباره  قیمت آن برای افراد به وجود می آید. در این مقاله از سایت دکتر منافی  می خواهیم به سوالات شما درباره هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو پاسخ دهیم. بنابراین تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

جراحی-لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو در تهران چقدر است؟

عوامل متعددی بر قیمت جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو موثر است. برای مثال اگر در تهران زندگی می کنید به نسبت شهر های دیگر ایران باید قیمت بیشتری نیز پرداخت کنید. همچنین با افزایش قیمت در سال 1403، عمل شکم و پهلو نیز افزایش پیدا می کند. وقتی که شما به بهترین جراح پلاستیک در تهران مراجعه می کنید حتما هزینه بیشتری نیز باید بپردازید.

عوامل موثر بر قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو

• تخصص و مهارت پزشک

یکی از علت های تاثیر گذار بر قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو، تخصص و مهارت پزشک است. اصولا زمانی که قصد مراجعه به پزشک اورژانس را داشته باشید، هزینه کمتری نسبت به یک متخصص پلاستیک باید پرداخت کنید. همچنین اگر مهارت و سابقه کاری کاری پزشک شما بیشتر باشد تاثیر مستقیمی بر هزینه عمل خواهد داشت. این موضوع کاملا عادی است. زیرا پزشکان سلامتی را به شما باز می گردانند.

روش جراحی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر جراحی زیبایی شکم و پهلو، روش جراحی است که توسط پزشک تشخیص داده می شود. هر نوع از روش عمل های لیپوماتیک شکم و پهلو تکنیک خاص خود را دارند مثلا شاید نیاز به برداشتن خط ناف نباشد. در جراحی شکم و پلو پزشک چربی های اضافی بدن را تخلیه می کند، که تاثیر مستقیمی بر هزینه جراحی دارد.

• میزان چربی حذف شده

یکی از عوامل مهم  در قیمت  جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو میزان چربی برداشته شده از بدن است. وظیفه پزشک در طول جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو تنها تخلیه  چربی نیست. برای مثال او وظیفه برداشتن پوست های اضافی، سفت کردن عضلات شکم و لیفت کردن پوست را دارد.

البته هزینه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو معمولا بر اساس کارهایی که طی جراحی انجام می شود محاسبه نمی شود. به این علت که چربی انباشته شده در بدن هر فرد متفاوت است. همچنین هر چقدر میزان چربی شکم و پهلو بیشتر باشد زمان جراحی نیز بیشتر خواهد شد.

• موقعیت کلینیک

محل کلینیک روی هزینه جراحی لیپوماتیک  شکم و پهلو تاثیر گذار است. در واقع با توجه به خدمات و کیفیتی که در طول عمل ارائه می دهند، بررسی می شود.

• داروی بیهوشی

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت عمل لیپوماتیک شکم و پهلو، نوع و میزان داروی بیهوشی است. اگر از داروی بیهوشی بی کیفیت استفاده شود، احتمال بروز عوارض بسیار زیادی بعد از جراحی وجود دارد. برای مثال می تواند عوارضی مانند سردرد و سرگیجه تا چند روز بعد از جراحی تجربه کنید. بنابراین انتخاب داروی بیهوشی باکیفیت بسیار مهم است.

با توجه به نوع جراحی، پزشک تشخیص می دهد  که از دوز بیشتری برای بیهوشی استفاده کند. هر چقدر که دوز ماده بیهوشی بیشتر باشد، هزینه عمل جراحی شکم نیز بیشتر خواهد شد. در زمان تزریق داروی بیهوشی، ارامش بخش نیز به بیمار تزریق می شود تا  بتواند به راحتی در حین جراحی بخوابد.

• مراحل جراحی

جراح پلاستیک  برای بهبود بیشتر شکم و پهلو خودش مراحل جراحی را تعیین می کند. مثلا برای برخی از بدن ها،  لیفت مناسب است برای بعضی دیگر سفت کردن پوست شکم در اولویت است. اگر بیمار علاوه بر عمل شکم درخواست جراحی لیفت بازو هم داشته باشد، پزشک در طول جراحی به این ناحیه از بدن نیز ممکن است بپردازد.

• بیمه درمانی

از دیگر عوامل موثر در قیمت عمل لیپوماتیک شکم و پهلو بیمه درمانی است. جراحی شکم بیشتر به عنوان یک عمل زیبایی در نظر گرفته می شود. اما در یک سری شرایط این عمل به عنوان درمانی تلقی می شود. در این مواقع است که بیمه درمانی برخی از هزینه را پرداخت می کند.

البته ممکن است فرد بعد از جراحی که درمانی است به نتیجه دلخواه نرسد زیرا پزشک تنها چربی های تجمع یافته در زیر پوست را که موجب بیماری شده اند را خارج می کنند. اما فرایندی مثل لیفت شکم صورت نمی گیرد. پس اگر قصد روش های دیگر عمل جراحی زیبایی شکم و پهلو را دارید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید که شامل بیمه نمی شود.

هزینه جراحی شکم به روش لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی شناخته شده است که در سراسر دنیا انجام می شود. این روش از سوی سازمان FDA آمریکا روشی بی خطر شناخته شده است. پزشک هنگام جراحی از دستگاه های پیشرفته ای استفاده می کند تا امکان آسیب رسیدن به اندام های دیگر بدن را به حداقل برسد. بعد از انجام لیپوماتیک، چربی های بدن تخلیه می شود و شکم صاف خواهد شد. قیمت عمل شکم به عوامل مختلفی بستگی دارد که در بالای این متن توضیح داده شد.

ارزان ترین جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو کدام است؟

برای جواب دادن به این سوال ما دلایلی را برای شما می آوریم که نباید به خاطر ارزان بودن سلامت عمومی خود را به خطر بیندازید.

  • • نداشتن مهارت کافی در عمل
  • • تعداد عمل جراحی که در یک روز انجام می شود بیشتر از 1 الی 2 تا نباید باشد.
  • • نداشتن خدمات کافی بیمارستان

نتیجه گیری

در این مقاله درباره عواملی که روی هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو تاثیر گذار است صحبت کردیم. در چندین سال اخیر متقاضی این روش زیاد بوده اند. در واقع این افراد از طریق تغذیه مناسب و ورزش به وزن ایده آل خود نرسیده اند و این روش را انتخاب می کنند.

بیشتر بخوانید: جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)

دکتر علی منافی جراح پلاستیک

دکتر علی منافی

دکتر علی منافی در اردبیل به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا آخر دبیرستان در آن شهر گذراند. در سال 1357 با کسب رتبه برتر کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و در سال 1367 فارغ التحصیل گردید و به دلیل رتبه ممتاز مستقیماً وارد دوره دستیاری جراحی (Residency) در دانشگاه شیراز شد و دوره دستیاری خود را از سال 1367 تا 1371 گذراند. به دلیل شناخت اساتید از ایشان از همان سال 1371 به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدند

دکتر علی منافی جراح پلاستیک و زیبایی
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRفارسی
تماس با پزشک