دکتر علی منافی 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی فانتزی
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراحی بینی فانتزی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراحی بینی فانتزی

بینی ستون چهره است و در مرکز صورت نقش اصلی را در استایل یک چهره ایفا می کند. به همین دلیل در دوران حاضر، شاهد وفور جراحی بینی در بین مردم به خصوص در میان زنان و دختران جوان هستیم که اندک اندک گرایش به آن در میان مردان جوان نیز در حال افزایش است.

غیر از وضعیت های خاص که ممکن است برای بینی افراد پیش بیاید مانند شکستگی، یا انحراف مادر زادی و پولیپ بینی، در حالت عادی نیز افراد ممکن است از وضعیت بینی گوشتی یا بینی استخوانی خود راضی نباشند. در اینکه زیبایی بینی تا چه حد در چهره افراد مهم است و بینی زیبا صورت انسان را زیباتر می کند شکی نیست. امروزه انتخاب شکل نهایی بینی برای افرادی که به دنبال زیبایی بینی خود هستند یک چالش محسوب می شود.

یکی از اَشکال پر طرفدار بینی حالت فانتزی یا عروسکی است که نوع بسیار جذاب و در عین حال ظریف است که ایجاد آن نیاز به مهارت بالای متخصص و جراح زیبایی بینی دارد. البته این نوع روش جراحی می تواند عوارض زیادی داشته باشد و معمولاً در بسیاری موارد برای بیمار انجام نمی گیرد.

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

بینی فانتزی چیست؟

زمانی که زاویه بین نوک بینی و نوک لب بالایی 90 تا 100 درجه باشد با یک بینی سربالا یا عروسکی یا فانتزی مواجه هستیم. اگر این زاویه از 105 بیشتر شد آنوقت با بینی خوکی مواجه خواهیم بود. بینی فانتزی نسبت به بینی معمولی به میزان بیشتری باریک و کوچکتر است.

عمل بینی عروسکی

افرادی می توانند به بینی فانتزی فکر کنند که بینی گوشتی ندارند. چون اگر بینی شما استخوانی باشد می توان با جراحی آن را به یک بینی فانتزی تبدیل کرد. در کل موارد متعدد زیادی در این جراحی باید مورد نظر قرار گیرد. پس اگر قصد جراحی بینی عروسکی دارید حتما باید به یک پزشک زیبایی متخصص با مهارت بسیار بالا مراجعه کنید چون کوچکترین ایرادی در بینی شما چه از نظر بزرگی و کوچکی و زیبایی آن و چه از نظر عملکرد بینی در تنفس و دیگر وظایف طبیعی آن می تواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند.

دکتر علی منافی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند و در انجام کلیه جراحی های پلاستیک بدن و صورت تجربه و تبحر بسیار بالایی دارند. در صورت تمایل به برقرای ارتباط می توانید با شماره های مطب 02188879941 و 02188879942 و 02188797882 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر می توانید به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

بعد از عمل بینی فانتزی چکار باید کرد؟

پس از انجام عمل بر روی بینی شما یک اسپیلنت قرار داده می شود. در نتیجه نباید تا مدتی صورت خود را خیس کنید زیرا اسپیلنت را شل می کند. باید از دستمال مرطوب استفاده کنید.

  • فعالیت سنگین و ورزش و قرار گرفتن در معرض مواد آلرژی زا ممنوع است.
  • غذای سفت نخورید که با جویدن سخت باعث آسیب رساندن به بافتهای تغییر یافته بینی می شوید.
  • از خندیدن خمیازه کشیدن و صحبت کردن پرهیز کنید.
  • سرتان در هنگام خواب از بدنتان زاویه30 درجه داشته و رو به بالا باشد.
  • مصرف دخانیات و الکل پس از جراحی و حتی قبل از آن ممنوع است.

به طور کلی عمل بینی یکی از شیوه های درمان عوارض و اختلالات بینی نیز محسوب می شود و صرفا برای زیبایی نیست. ممکن است در اثر ضربه بینی آسیب ببیند و شما نیاز به جراحی شکستگی بینی داشته باشید. یا برای درمان پولیپ یا انحراف استخوان بینی، نیاز به عمل جراحی باشد. حال می توان عمل های درمانی را با زیبایی تلفیق کرد که اکثراً به این موضوع اقبال نشان می دهند.

بهترین جراح پلاستیک بینی

دکتر علی منافی در اردبیل به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا آخر دبیرستان در آن شهر گذراند. در سال 1357 با کسب رتبه برتر کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و در سال 1367 فارغ التحصیل گردید و به دلیل رتبه ممتاز مستقیماً وارد دوره دستیاری جراحی (Residency) در دانشگاه شیراز شد و دوره دستیاری خود را از سال 1367 تا 1371 گذراند. به دلیل شناخت اساتید از ایشان از همان سال 1371 به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدند.

برچسب ها:

دسته بندی سایت دکتر علی منافی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 9 =

Call Now Buttonتماس با پزشک
fa_IRفارسی