دکتر علی منافی 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح پلاستیک در تهران
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح پلاستیک در تهران

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح پلاستیک در تهران

جراح پلاستیک به بازسازی و ترمیم بافت و پوست آسیب دیده و از دست رفته می پردازد. هدف اصلی از جراحی پلاستیک تا جای ممکن بازگرداندن عملکرد بافت ها و پوست ها به حالت طبیعی است. بهبود ظاهر بخش های مختلف بدن اهمیت بالایی دارد ولی بهبود ظاهر هدف دوم از جراحی پلاستیک است و هدف اول بازگردانی عملکرد طبیعی بافت هاست.

جراحی پلاستیک با جراحی زیبایی متفاوت است. جراحی زیبایی به بهبود ظاهر فرد کمک می کند و قصد از انجام جراحی های زیبایی بهبود ظاهر و به دست آوردن ظاهر دلخواه بیمار است.

جراح پلاستیک خوب در تهران

چه زمانی جراحی پلاستیک انجام می گیرد؟ جراحی پلاستیک برای ترمیم موارد زیر انجام می گیرد و جراح پلاستیک در تهران به انجام این جراحی ها اقدام می کند:

 • ناهنجاری های مادرزادی مانند لب شکری، چسبندگی انگشتان و ماه گرفتگی ها
 • ترمیم نواحی مختلف بدن مانند صورت و سینه، که در اثر جراحی های مربوط به درمان سرطان آسیب دیده اند.
 • سوختگی های وسیع یا دیگر جراحت های جدی
 • جراحی های زیبایی بدن مانند جراحی بینی ، جراحی سینه، جراحی شکم و لیفت اعضای مختلف بدن و …

با انجام جراحی پلاستیک اعتماد به نفس فرد افزایش می یابد و کیفیت زندگی بهبود می یابد.

بهترین جراح بینی در تهران

جراح پلاستیک که به انجام جراحی های بازسازی می پردازد، معمولاً در یکی از حوزه های درمانی و زیبایی فعالیت دارد. برای مثال دکتر علی منافی در زمینه جراحی بینی تجربه و تبحر بالایی دارند و انواع جراحی های بینی مانند جراحی ترمیمی و ثانویه و جراحی بینی گوشتی و استخوانی را انجام می دهند. با استفاده از تکنیک هایی که در علم پزشکی روز وجود دارد می توان بهترین ظاهر را برای بینی به وجود آورد.

در زیر یکی از نمونه کار های جراحی پلاستیک بینی دکتر علی منافی را مشاهده می کنید.

بهترین جراح ترمیمی بینی

بهترین جراح ترمیمی بینی

جراحی بینی از جمله جراحی های پیچیده است که در صورتی که پزشک تسلط کافی در این زمینه نداشته باشد می تواند آسیب های جبران ناپذیری به بینی وارد شود. جراحی بینی ثانویه نسبت به جراحی بینی که برای اولین بار انجام می گیرد پیچیدگی های بیشتری دارد که نیازمند تسلط بالای جراح پلاستیک بینی است. سعی کنید پزشکی را انتخاب کنید که عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران باشد تا به ساختار بینی و انواع پوست ها آشنایی داشته باشد.

تکنیک های جراحی پلاستیک

مهم ترین تکنیک های جراحی پلاستیک که در طول جراحی ها استفاده می شود به شرح زیر است:

 • پیوند پوست – در این تکنیک پوست سالم از دیگر نواحی بدن گرفته می شود و در نواحی از بدن که مورد نیاز است جایگزین می شود تا بافت آسیب دیده یا از دست رفته ترمیم شود.
 • جراحی فلپ پوستی – در این تکنیک بخشی از بافت دیگر اعضای بدن به نواحی دیگر منتقل می شود که این انتقال شامل جابه جایی رگ های خونی هم می باشد. به این روش فلپ پوستی گفته می شود زیرا بافت سالم معمولاً به بدن متصل است تا جابه جا شود.
 • گسترش بافت – در این تکنیک بافت های اطراف ناحیه آسیب دیده کشیده می شود و بدن را قادر به رشد پوست اضافه می کند. به این ترتیب نواحی اطراف بازسازی می شوند.

از تکنیک های دیگری مانند انتقال چربی، استفاده از پروتز های خاص و … هم در جراحی های پلاستیک استفاده می شود.

دکتر علی منافی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در محدوده ونک هستند و در انجام کلیه جراحی های پلاستیک بدن و صورت تجربه و تبحر بسیار بالایی دارند. در صورت تمایل به برقرای ارتباط می توانید با شماره های مطب 02188879941 و 02188879942 و 02188797882 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر می توانید به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

خطرات جراحی پلاستیک

همانند هر جراحی دیگری جراحی پلاستیک هم خطراتی در پی دارد که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم.

احتمال به وجود آمدن این خطرات بستگی به نوع عمل و ناحیه مورد جراحی دارد. همچنین تجربه جراح و سلامت کلی بیمار اهمیت بسیار بالایی دارد. برخی جراحی ها خطرات خاصی در پی دارند ولی خطرات کلی این جراحی به شرح زیر است:

 • درد و ناراحتی
 • خونریزی
 • عفونت
 • ایجاد اسکار و جای بخیه

نتیجه گیری

جراحی پلاستیک از جمله جراحی های پیچیده است که باید توسط جراح خبره که در این زمینه تجارب بالایی دارد انجام گیرد. طیف گسترده ای از جراحی های زیبایی توسط جراح پلاستیک انجام می گیرد که به مختصری از این جراحی ها در این مقاله اشاره شد.

منبع : https://www.nhs.uk/conditions/plastic-surgery/what-happens/

بهترین جراح پلاستیک بینی

دکتر علی منافی در اردبیل به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا آخر دبیرستان در آن شهر گذراند. در سال 1357 با کسب رتبه برتر کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و در سال 1367 فارغ التحصیل گردید و به دلیل رتبه ممتاز مستقیماً وارد دوره دستیاری جراحی (Residency) در دانشگاه شیراز شد و دوره دستیاری خود را از سال 1367 تا 1371 گذراند. به دلیل شناخت اساتید از ایشان از همان سال 1371 به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدند.

برچسب ها:

دسته بندی سایت دکتر علی منافی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

Call Now Buttonتماس با پزشک
fa_IRفارسی