دکتر علی منافی 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح پلاستیک بینی
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح پلاستیک بینی

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح پلاستیک بینی

عمل جراحی بینی از جمله جراحی های پلاستیک است که تا حد زیادی در برقراری تناسب میان اجزای صورت و کاهش ناهماهنگی میان اجزای صورت نقشی غیر قابل انکار دارد.

جراحی بینی این روز ها از پیش پا افتاده ترین جراحی های زیبایی است که از سوی بسیاری از جراحان پلاستیک انجام می شود.

اما مهم ترین دغدغه افراد علاقه مند به جراحی بینی این است ک این جراحی به دست معتبرترین و بهترین  جراح پلاستیک بینی انجام شود. در واقع گویی افراد متوجه حساسیت این جراحی شده اند و در پی آنند که تجربه و توانمندی های عملی و علمی پزشکان به عنوان پشتوانه ای باشد تا بهترین نتایج در پایان جراحی بینی برای افراد رقم بخورد.

در ادامه به ارائه توضیحاتی خواهیم پرداخت که با توجه به آنها می توانید در خصوص انتخاب جراح پلاستیک بینی خودتان بهترین و عاقلانه ترین تصمیم را اتخاذ کنید.

بهترین جراح پلاستیک بینی

 

اقدامات ضروری از سوی بهترین جراح پلاستیک بینی

در روند جراحی پلاستیک بینی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران باید اقداماتی را انجام دهد که بتوانیم به نتیجه جراحی بینی امیدوارانه نگاه کنیم.

مهم ترین اقدامات پیش از جراحی، در حین جراحی و بعد از جراحی بینی بدین قرار است:

ارائه مشاوره های دقیق و آگاه ساختن مراجعه کننده از نقشه مسیر پیش رو:

حتما بهترین جراح پلاستیک بینی در همان جلسات ابتدایی که مراجعه کننده به وی مراجعه کرده است تمامی نکاتی که در مسیر جراحی وجود دارد را گوشزد می کند. این نکات اعم از مراقبت های پیش از جراحی، و یا مشکلاتی است که در روند جراحی احتمالا رخ خواهند داد. این مسائل سبب می شود که فرد با نگاهی واقع بینانه در مسیر جراحی گام بردارد و تصمیم معقولانه بگیرد.

شنیدن انتظارات مراجعه کننده از نتیجه جراحی

همه کسانی که برای جراحی بینی اقدام می کنند قطعا رویاها و فانتزی هایی دارند که علاقه دارند بینی شان همان طور جراحی شود. گاها این رویاها غیر واقع بینانه است و اصلا تحقق نمی یابد. در این موارد زمانی که نتیجه جراحی مشاهده می شود افراد سرخورده می شوند و از انجام جراحی پشیمان می گردند.

پیش از جراحی پزشکان باید تمامی توقعات وی را بشنوند و آن ها را  حدالامکان در طراحی برنامه جراحی بگنجانند. مشاوره این امکان را می دهد افراد از خواسته های غیر منطقی خود آگاهی پیدا کنند.

اتخاذ بهترین تکنیک ها و برنامه ها در روند جراحی

بهترین جراح پلاستیک بینی تلاش می کند که بهترین تکنیک های جراحی را به کار بندند تا بهترین نتیجه بعد از جراحی حاصل شود.

پیگیری و معاینات دقیق بعد از جراحی

بهترین جراح پلاستیک بینی تلاش می کند که بعد از جراحی از وضعیت مراجعه کننده خود آگاه باشد و درصورت بروز  مشکل تمامی اقدامات لازم در جهت بهبود و ضعیت وی را انجام دهد.

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک بینی

  • دانش تخصصی و عمیق در زمینه انواع تکنیک های جراحی بینی
  • مهارت در بکارگیری و پیاده سازی انواع تئوری های علمی در جریان جراحی
  • آگاهی از روش های نوین و ابزار آلاتی که می توان در روند جراحی بکار گرفت
  • رعایت اصول اخلاقی و وجدان کاری
  • رعایت تعهدات اخلاقی و قانونی در تمام طول روند جراحی و پس از آن
  • دارای تجربه کاری و برخورداری از کارنامه کاری موفق در زمینه فعالیت هایی که انجام می دهد و خدماتی که ارائه می کند
  • دریافت هزینه هایی منطقی و معقولانه در قبال خدماتی که به مراجعه کننده ارائه می کند
تمامی ویژگی هایی که در بالا گفته شده به طور مجموعه ای در کنار هم از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو زمانی که برای انتخاب جراح بینی اقدام کردید حتما توجه داشته باشید که این ویژگی ها با هم لحاظ شود تا گزینه انتخابی بهترین انتخاب باشد.

نتیجه گیری

در نوشتاری که گذشت تمامی تلاش مان بر این نقطه متمرکز بود که مطالبی در اختیار عزیزان و همراهان همیشگی مان قرار  دهیم تا به معیارهایی در دست آنها قرار گیرد تا بتوانند در هنگام گزینش جراح پلاستیک بینی آنها را لحاظ کنند.

خوش بختانه در کشورمان فعالیت های بهترین جراح پلاستیک بینی به طور گسترده ای در حال انجام است و طیف گسترده ای از افراد می توانند به راحتی به این جراحان دسترسی داشته و از خدمات پزشکی آنها بهره مند شوند.

بهترین جراح پلاستیک بینی

دکتر علی منافی در اردبیل به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا آخر دبیرستان در آن شهر گذراند. در سال 1357 با کسب رتبه برتر کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و در سال 1367 فارغ التحصیل گردید و به دلیل رتبه ممتاز مستقیماً وارد دوره دستیاری جراحی (Residency) در دانشگاه شیراز شد و دوره دستیاری خود را از سال 1367 تا 1371 گذراند. به دلیل شناخت اساتید از ایشان از همان سال 1371 به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدند.

برچسب ها:

دسته بندی سایت دکتر علی منافی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

Call Now Buttonتماس با پزشک
fa_IRفارسی