دکتر علی منافی 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی گوشتی کیست؟

دسته بندی سایت دکتر علی منافی

آخرین دیدگاه ها

بهترین جراح بینی گوشتی کیست؟

بهترین جراح بینی گوشتی، پزشک متخصصی است که زبردستانه با توجه به تجربیاتی که در امر جراحی بینی دارد و بهره گیری از متد روز علمی جراحی بینی و نیز شناخت تناسبات صورت و اصول زیبایی شناسی، بتواند نتیجه مطلوب فردی که تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته است را حاصل نماید.از آن جایی که در نوک بینی های گوشتی پوستی چرب و بسیار ضخیم و غضروفی با بافت ضعیف و ظریف قرار دارد، جراحی پلاستیک بینی های گوشتی دشوار است. به بیان دیگر باید گفت، یکی از سخت ترین جراحی های پلاستیک بینی عمل بینی گوشتی است.

البته ناگفته نماند که به کارگیری اصطلاح بینی گوشتی در خصوص این مدل از بینی ها، لفظی اشتباه است. چرا که این مدل از بینی ها دارای عضلات گوشتی نمی باشند و گاهی ضخامت پوست شان به واسطه وجود غدد چربی زیاد و منافذ باز، به حدی است که در برخی از موارد حتی غضروف بینی به راحتی قابل لمس نیست.

نمونه کار عمل بینی گوشتی، دکتر علی منافی


عمل-بینی-گوشتی
بهترین-جراح-بینی-گوشتی

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی

برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در ابتدا مطمئن شوید که جراح دارای مدرک معتبری است. پزشکی که دوره های جراحی را به پایان رسانده باشد و تجربه بالایی در زمینه ی جراحی بینی گوشتی داشته باشد. در ادامه به بررسی نحوه انتخاب بهترین جراح گوشتی می پردازیم:

صلاحیت آن را بررسی کنید

یکی از مهم ترین عواملی که باید در هنگام پیدا کردن بهترین جراح باید به آن توجه کرد، صلاحیت اوست. شما می خواهید مطمئن شوید که آن ها آموزش و گواهی نامه معتبری برای جراحی بینی دارند.

در مورد تجربه پزشک تحقیق کنید

تجربه یکی دیگر از عوامل مهمی است که در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی باید در نظر گرفت. به دنبال جراحی باشید که سابقه خوبی در انجام عمل مورد نیاز شما داشته باشد. این شامل مدت زمانی است که آن ها جراحی انجام داده اند و سالانه چند عمل جراحی انجام می دهند.

معرفی جراح

یکی از بهترین راه ها برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی، درخواست ارجاع از پزشک عمومی یا پزشک مراقبت های اولیه است. دوستان یا اعضای خانواده که تحت روش های مشابه قرار گرفته اند، می توانند در انتخاب بهترین جراح بینی به شما کمک کنند.

نظرات کاربران را بخوانید

در عصر دیجیتال امروز، اطلاعات مربوط به مشاوران و جراحان تنها با چند کلیک فاصله دارد و نظرات بیماران قبلی را بررسی کنید.

برای مشاوره برنامه ریزی کنید

زمانی که بهترین جراح بینی گوشتی را شناختید، برای مشاوره برنامه ریزی کنید. این کار به شما فرصتی می دهد تا سبک ارتباطی و رفتار کلی پزشک را بسنجید. جراحی را انتخاب کنید که در صحبت با او احساس راحتی می کنید و برای پاسخ دادن به تمام سوالات شما وقت بگذارد.

دستورالعمل های مراقبت پس از عمل را دنبال کنید

پس از جراحی، پیروی از دستورالعمل های مراقبت بعد از عمل بینی گوشتی که توسط جراح شما ارائه می شود بسیار مهم است. این دستورالعمل ها شامل مدیریت دارو، فیزیوتراپی و قرار های ملاقات بعدی می باشد.

نکته هایی که باید قبل از انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی بدانید

هنگام انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی به چند نکته توجه لازم را داشته باشید تا درمان بهتری داشته باشید، این نکات شامل:

مطمئن شوید که دسترسی آسان به جراح و کارکنان او دارید

چه سوالات با نگرانی های لحظه آخری قبل از جراحی شما با مسائل غیر منتظره ای که پس از عمل ظاهر می شوند، باید مطمئن باشید که همیشه به پزشک خود دسترسی دارید.

باید بدانید چه کسی بیهوشی شما را انجام می دهد

حتما قبل از انجام عمل از کادر درمانی خود بخواهید، متخصص بیهوشی را به شما معرفی کند و درباره تخصص و تجربه  بیمار تجربه کسب کنید.

اهداف و انتظارات خود را به وضوح بیان کنید.

در مورد مسائل ارتوپدی، بیماران دلایل متفاوتی برای جست و جوی یک روش خاص دارند و همراه با آن انتظارات متفاوتی وجود دارد. انتقال خواسته های خود به پزشک مهم است، زیرا نحوه تصمیم گیری او قبل و حین جراحی بینی  شما را شکل می دهد.

ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی

  • داشتن تجربه زیاد در مراقبت های قبل و بعد از عمل
  • توانایی برانگیختن اعتماد به نفس به دیگران
  • توانایی حمایت از تیم خود در شرایط دشوار
  • دانش تخصصی برای تشخیص دقیق وضعیت بیمار
  • مهارت دستی و فیزیکی بالا برای انجام عمل جراحی
ویژگی-بهترین-جراح-بینی

نقش جراح در انجام عمل بینی گوشتی

نقش جراح در انجام عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی بسیار اساسی و تعیین کننده است.

گرفتن نتیجه مطلوب از عمل جراحی بینی گوشتی ارتباط مستقیمی با انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی دارد.

جراح بینی، پزشکی است که تخصص و مهارتش را با در نظر گرفتن نوع و ساختار بینی در راستای اصلاح ایرادات فرمی بینی و زیبایی بخشیدن به آن با توجه به تناسبات صورت به کار گیرد.

در ادامه یادداشت به معرفی خصوصیت های بهترین جراح پلاستیک بینی گوشتی خواهیم پرداخت.

خصوصیات بهترین جراح بینی گوشتی

  • در نظر گرفتن سلامت بیمار، فارغ از مسائل مالی، همواره مهم ترین اصلی است که بهترین جراح بینی گوشتی به عنوان دستور کار خود قرار خواهد داد.
  • بهترین جراح بینی گوشتی باید بتواند بین بینی و سایر اجزای صورت تناسب لازم را به لحاظ فرم و اندازه ایجاد کند و از طرفی، فرم نهایی بینی را پس از عمل به صورت کاملا متقارن، شکل دهد.
  • بهترین جراح بینی گوشتی، علاوه بر در نظر گرفتن اصول استاندارد زیبایی شناسی، باید مشکلات بینی را به نحوی که مورد رضایت بیمار نیز باشد رفع نماید؛ مگر آنکه خواسته بیمار در مورد تغییرات بینی اش به نحوی باشد که به سلامتی اش آسیب بزند و یا دچار مشکلات تنفسی و عوارض بعد از عمل گردد. در این صورت جراح پلاستیک نباید خواسته بیمار را عملی سازد.
  • پس از عمل جراحی پلاستیک بینی باید عملکرد تنفسی بیمار دچار مشکل نشود. بهترین جراح بینی گوشتی باید هنگام انجام مشاوره پیش از عمل توضیحات لازم را در این خصوص نیز به مراجعه کننده اش ارائه دهد.
  • استفاده از تکنیک های روز دنیا و بهره گیری از پیشرفته ترین متد علمی برای جراحی از جمله دیگر ویژگی های بهترین پزشک جراح بینی گوشتی است.

نتیجه گیری

برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی، باید به چند مورد از جمله صلاحیت جراح، خواندن نظرات کاربران، برنامه ریزی برای مشاوره و دستورالعمل های مراقبت بعد از عمل توجه کنید.

سوالات متداول

دکتر علی منافی جراح پلاستیک

دکتر علی منافی

دکتر علی منافی در اردبیل به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا آخر دبیرستان در آن شهر گذراند. در سال 1357 با کسب رتبه برتر کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و در سال 1367 فارغ التحصیل گردید و به دلیل رتبه ممتاز مستقیماً وارد دوره دستیاری جراحی (Residency) در دانشگاه شیراز شد و دوره دستیاری خود را از سال 1367 تا 1371 گذراند. به دلیل شناخت اساتید از ایشان از همان سال 1371 به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شدند

دکتر علی منافی جراح پلاستیک و زیبایی
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRفارسی
تماس با پزشک